Sponzorováno

Ultherapie – nejčastější otázky – na co je dobrá? 4.83/5 (6)

ultherapieUltherapie využívá přirozenou regenerační schopnost organismu jemně a postupně obnovit paměť pokožky a podpůrné tkáně do stavu několika let dozadu. Přirozená mimika obličeje zůstává zachována. Liftingový efekt může přetrvávat až 5 let. Ultherapie představuje novou americkou technologii, právě přicházející na evropský trh. Přístroj Ulthera efektivně bojuje se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace nechirurgickým ošetřením, jehož základem je vysoce účinný ultrazvuk.

Ultherapie – pro koho je ošetření vhodné?

Vhodným kandidátem je každý, jehož pokožka je ochablá a méně pevná. Povislé obočí je často znakem „zralé“ pokožky. Zároveň je to vítaná a účinná alternativa pro všechny ty, kteří chirurgický liftingový zákrok odmítají.

Které oblasti jsou vhodné na ošetření?

Vhodnými oblastmi jsou celá tvář, to je tedy oblast líc, okolí uší, krku, okolí očí a čelo, ruce a nohy. Při ošetřování obličeje a krku se dosáhne:

  1. browlift (zvednutí obočí) a tím i zvednutí pokleslých víček
  2. lifting a zpevnění ochablých líc
  3. zpevnění krku, podbradku a vyrýsování okraje sáňky

Ultherapie a průběh zákroku

Podobně jako u jiných ultrazvukových aplikací – na pokožku se přiloží hladká ultrazvuková hlavice, pomocí které se na obrazovce přístroje zobrazí detailní obraz vaší pokožky, který pomůže přesně naplánovat průběh ošetření. Ultrazvukovou hlavicí následně lékař vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky 4 – 5 mm podpůrné tkáně – dosahují se zde nejlepší liftingové výsledky. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne.

Ultherapie se může provádět během celého roku – v létě po ošetření je možné opalovat se. Délka ošetření celého obličeje trvá asi tak 60 minut.

Kontraindikace

Ultherapie není prakticky nijak kontroindikována.

Sponzorováno

Kolik ošetření je nutné absolvovat a jaké výsledky mohu očekávat?

Už jediné ošetření nastartuje celkový regenerační proces. Finální výsledek se progresivně vyvíjí po dobu následujících 2 – 3 měsíců. Viditelné výsledky jsou lifting a zpevnění ochablé pokožky. Finální výsledek je patrný po 90 dnech. Lidé, kteří tuto terapii podstoupili uvádějí, že jejich pokožka na obličeji a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Další výhodou ultherapie je, že kromě viditelných výsledků vytváří Ulthera i na první pohled neviditelné, progresivní výsledky: tvorba nového kolagenu, který zpomaluje celkový proces stárnutí. Benefit z ošetření může přetrvávat po dobu až 5 let.

Co mohu očekávat po ošetření?

Po ošetření není nutná žádná speciální rekonvalescence. Pokožka může být po zákroku dočasně jemně červená. Zarudnutí však ustupuje během příštích několika hodin. Typické jsou několik dní po zákroku pocity pnutí kůže, citlivost na dotek, možné modřinky, případně mírný otok. Tyto projevy však vymizí během 3 – 4 dnů. Po zákroku klient necítí žádnou bolest.

Je Ultherapie bolestivá?

Je možné, že pocítíte relativně nepříjemný pocit během tepelného působení ultrazvuku. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev kůže a že se začal proces tvorby nového kolagenu. Bolestivost je možné zmírnit podáním tabletky proti bolesti.

Čím je Ultherapie jiná od ostatních metod?

Ultherapie je jediné omlazující nechirurgické ošetření, které umožňuje neinvazivní pomocí ultrazvuku „vidět“ pod úroveň kůže a speciálně se zaměřit na hluboké podpůrné tkáně. Má schopnost ošetřit precizně nejen povrch pokožky, ale i její hlubší vrstvy a zajišťuje tím bezpečné, přirozené a vynikající výsledky bez nutnosti rekonvalescence.

Byli jste na Ultherapii? Napište nám do komentářů.

A dále něco ke čtení

VIDEO: Ukázka Ultherapie

Sponzorováno

Studie a zdroje článku

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

Autor článku

Dara Slánská (více o nás)

 

Dara má na starosti ženská témata v našem magazínu. Má rozhled, životní zkušenosti, ráda bloguje. Mezi její oblíbená témata patří zdravý životný styl, cvičení, ženská krása a obecně problémy, které trápí něžnější část populace. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


Štítky: ,

Přečtěte si také naše další články

 

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva